Říjen 2016

Happy Birthday Katy !

25. října 2016 v 23:19 | Adell |  Other

Dnes,přesně před 32 lety přišla v Santa Barbaře na svět holčička,která dostala jméno Katheryn Elizabeth Hudson. V té době ještě nikdo nevěřil,že se z ní jednou stane světová megastar,která svým talentem ohromí miliony lidí. I přesto,že její začátky nebyly snadné,Katy si šla za svým snem a dnes je z ní jedna z nejlepších popových zpěvaček.


Tímto článkem bych jí chtěla popřát,aby v kariéře i nadále dosahovala tak úžasných úspěchů a rovněž,aby se jí dařilo i v osobním životě. Doufejme,že nám svou hudbou bude dělat radost ještě hodně dlouho ! #HappyBirthdayKaty


(22/10) Návštěva University of Nevada + proslov na podporu kampaně Hillary Clinton

23. října 2016 v 21:56 | Adell |  News

Krásný večer všem ! Mám tu pro Vás po dlouhé době zcela aktuální novinku. Včera - 22. října Katy bez jakéholiv oznámení navštívila studenty na koleji University of Nevada v Las Vegas za účelem povzbudit je k hlasování pro Hillary Clinton ve volbách na prezidenta USA. Ve stejný den rovněž řekla proslov na podporu kampaně Hillary,z něhož se objevilo také video,které najdete níže. V galerii se pak můžete podívat až na 50 vysoce a středně kvalitních fotografií. Katy vypadala perfektně ! :)(15/10) Once Upon A Time Gala

23. října 2016 v 15:03 | Adell |  News

V sobotu 15. října se Katy zúčastnila gala večera "Once Upon A Time",který zorganizovala dětská nemocnice v Los Angeles. Katy se objevila nejen na červeném koberci,kde zapózovala i s herečkou Drew Barrymore,ale rovněž vystoupila s písničkami "Roar", "Teenage Dream", "Dark Horse", "Firework" a "Somewhere Over The Rainbow". Její celkový look musím velmi pochválit,měla nádherný outfit jak na červeném koberci tak během vystoupení a úchvatný účas + líčení ! Co se videí týče,bohužel se objevila pouze od fanoušků,takže kvalita není úplně nejlepší,ale i přesto stojí za to zhlédnout. Především Somewhere Over The Rainbow.
Deisgn #02

23. října 2016 v 13:56 | Adell |  Designs
Layout by: Naya | Od: 22.10.2016 | Do: ?? | Spokojenost: 100 %

Od včerejška je na blogu po necelých 3 měsících nastaven nový design od naprosto úžasné grafičky Naya. Doufám,že se Vám líbí,já jsem s ním maximálně spokojená ! Určitě zde vydrží dlouho.

(13/10) the Staples for Students Winners VIP Celebration

23. října 2016 v 11:17 | Adell |  News

Katy se ve čtvrtek,13. října zúčastnila události "the Staples for Students Winners VIP Celebration",kde ve jménu Staples předala Matthewu O'Keefe - vítězovi dlouhodobého studentského projektu stipendium v hodnotě 50 000 dollarů. V rámci práce se Staples se Katy v dubnu také podařilo prostřednictvím DonorsChoose.org získat 1 milon dollarů na různé třídní projekty škol. Z oslavy se bohužel příliš fotografií neobjevilo,pouze 3,ale alespoň jsou ve vysoké kvalitě. Katy to jako vždy velice slušelo !


(15/09) Katy opouští koncert Beyoncé

22. října 2016 v 21:40 | Adell |  News

Ve středu 14. září byla Katy vyfocena paparazzi,když ve večerních hodinách opouštěla v Los Angeles koncert Beyoncé. Měla na sobě velmi pěkný outfit - bílé šaty s třásněmi,kolem rukou bílý kožíšek a boty na podpatku. Za doplňky zvolila bílé chmýří náučnice a psaníčko. Rovněž musím pochválit její líčení a účes,celkově jí to moc slušelo. V galerii si můžete prohlédnout 15 fotografií ve vysoké kvalitě.


„Imagine” v podání Katy Perry

21. října 2016 v 22:30 | Adell |  Videos

V roce 2014 Katy nahrála pro neziskovou organizaci UNICEF video,ve kterém zpívá píseň 'Imagine' od Johna Lennona. Doposud jsme z něj však mohli vídět pouze pár vteřin,ovšem nedávno bylo v rámci jejich nové kampaně zveřejněno celé ! Já bych i uvítala,kdyby Katy tuto písničku někdy zazpívala celou,protože už jen tato malá část v jejím podání zní naprosto skvěle. :)


Rock The Vote

20. října 2016 v 19:07 | Adell |  Videos

Katy se již od začátku velmi zajímá o americké volby prezidenta,které se uskuteční už 8. listopadu ! Mnozí jistě víte,že stejně jako mnoho dalších celebrit i ona od samého počátku podporuje Hillary Clinton,která konkuruje kandidátovi Donaldu Trump.

Katy se zapojila do projektu "Rock The Vote" se záměřem povzbudit co nejvíce američanů,aby se voleb účastnili a to zejména mladé lidí,jenž mají pocit,že jejich hlas je zbytečný a ničemu nepomůže. Zpěvačka ve videu tvrdí,že k hlasování stačí pouze odejít z domu tak jak jsme se probudili a to klidně celí nazí. Video je naprosto skvěle zpracované a určitě Vám ho doporučuji zhlédnout. Já osobně jsem se velmi nasmála.


Nečekaná návštěva Ellen Show

18. října 2016 v 19:44 | Adell |  News

Ve čtvrtek (8. září) Katy zavítala do známé show Ellen DeGeneres - nikoli jako běžný host,avšak jako překvapení pro Tonyho Marrero - přeživčího teroristického útoku v nočním klubu "Pulsa" v Orlandu. Tonny byl několikrát střelen do zad a podle lékařů je zázrak,že přežil. Během léčby mu prý Katy její hudbou (konkrétně songem Rise) velmi pomohla a z toho důvodu byla pozvána jako překvapení. Katy Tonnyho příběh dojal natolik,že se rozhodla zaplatit mu rok studia na filmové škole. ♥


(15/08) Prezentace nové kolekce obuvi v Las Vegas

17. října 2016 v 20:25 | Adell |  News

Dne 15. srpna Katy Perry představila v Las Vegas svou novou kolekci bot pojmenovánou jednoduše 'Katy Perry Footwear'.,kterou vytvořila ve spolupráci s Global Brands Group ! Kolekce se zaměřuje pouze na dámskou obuv a výběr je opravdu široký. K dispozici jsou jak tenisky,tak lakýrky,sandály či lodičky. Jejich hodnota se pohybuje od 59 do 299 dolarů,tudíž se nejedná o levnou záležitost. Avšak pokud byste se náhodou rozhodli obuv zakoupit,musím Vás zklamat. Boty půjdou totiž na trh až na jaře roku 2017 a není jisté,zda budou dostupné i u nás v ČR. No musíme doufat ! Každopádně v galerii si můžete prohlédnout několik vysoce kvalitních fotografií z již zmiňované prezentace. Musím říct,že Katy vypadala opravdu skvostně !