Listopad 2016

(26/10) CFDA/Vogue Fashion Fund Show & Vogue Dinner

6. listopadu 2016 v 12:15 | Adell |  News

Katy Perry se ve středu 26. října bez jakéhokoli oznámení zúčastnila CFDA/Vogue Fashion Fund Show,která se uskutečnila v hotelu Chateau Marmont v Los Angeles. Na akci se vedle ní objevily hvězdy jako Emma Stone, Kristen Stewart, Nicole Richie, Alessandra Ambrosio, January Jones a Demi Moore. Naše kráska měla na sobě úchvatné bílé šaty Rodarte přímo z jarní kolekce 2017 a šperky Eva Fehren. Absolutně nemohu nic vytknout jejímu celkovému looku. Vypadala doslova božsky !


Ve stejný den Katy zavítala na speciální večeři pořádanou Vogue,na kterou si oblékla zcela jiný outfit a to okouzlující bílý komplet s bílým sáčkem a rovněž se špěrky Eva Fehren. Během večera Katy příjemně překvapili narozeninovým dortem na oslavu jejích 32 narozenin.


(25/10) Katy opouští koncert Kanyeho Westa

5. listopadu 2016 v 21:50 | Adell |  News

Přeji krásný večer. Omlouvám se za menší aktivitu,bohužel během týdne blog absolutně nestíhám a vlastně ani na něj nemám chuť,ale budu se snažit Vám vše v následujících dnech vynahradit. No novinek se naštěstí tolik neobjevuje (doufám,že jsem to nezařekla),takže o příliš nepřicházíte.

Jistě Vás všechny zajímá,jak Katy oslavila své 32. narozeniny narozeniny,které měla 25. října. Já Vám to samozřejmě prozradím. Katy se rozhodla zajít si na koncert Kanyeho Westa v Los Angeles v rámci jeho Saint Pablo Tour. Paparazzi jí bohužel ani v den jejích narozenin nedali pokoj a vyfotili jí,když v pozdních hodinách koncert opouštěla. Fotky jsou v přijatelné kvallitě a naší krásce to na nich velmi sluší ! No podívejte se sami. :)