Únor 2017

Nové promo fotografie singlu Chained To The Rhytm

11. února 2017 v 12:31 | Adell |  News

Na internetu byly zveřejněny další 3 nové promo fotografie singlu Chained To The Rhytm a to v úžasné HQ kvalitě ! Vlastně se objevila ještě jedna,ale ta není moc kvalitní,takže jsem jí zatím nenahrávala. Postarala se o ně fotografka Olivia Bee a Katy je na nich nádherná,avšak černé vlasy mi k ní sedí prostě více.

Gallery Link: Photoshoots > 2017 > Olivia Bee

Jak se daří novému singlu ?

10. února 2017 v 20:33 | Adell |  News

Musím říct,že nový singl se mi začíná opravdu velmi líbit. Při prvním poslechu mě jak jsem ráno psala na blog tolik nezaujal,ale teď ho musím poslouchat pořád. Nicméně Vás chci informovat o tom,jak se mu jen několik hodin po vydání daří. Singl zatím sklízí velké úspěchy ! Na americkém iTunes sice ještě není na 1. místě,nýbrž na 3. (i to je však za pár hodin velmi slušné),ale za to v 58 z 68 zemí je v top 10. U nás se tedy zatím drží na #4 místě,což není vůbec špatné. Nezapomeňte song streamovat jak jen to jde,případně zakoupit kopii na iTunes ! Jinak,ze začátku jsem si myslela,že text je pouze taneční a nenese v sobě žádnou hlubší myšlenku,ale opak je pravdou. Katy se v textu například zmiňuje o tom,jak se nás média snaží zmást a upozorňuje, že žijeme v bublině a nevidíme problémy okolo. Na karaoke texty je už text přeložen do češtiny,takže je lehké si to domyslet. Brzy Vás opět budu informovat o aktuálním umístění ! :)


Premiéra nového singlu - Chained To The Rhytm !

10. února 2017 v 10:10 | Adell |  News

Dnes,krátce po 5. hodině ráno odbyla v rádiích Apple a Beats 1 premiéra nového singlu "Chained To The Rhytm",který Katy nazpívala spolu s jamajským zpěvákem Skipem Marley. Přesně v 6 hodin ráno bylo potom do světa propuštěno ficiální Lyric video. Nezapomeňte jej streamovat na SPOTIFY a nebo zakoupit na iTunes,kde se momentálně nachází na 14. místě a stále šplhá výše a výše,takže za chvilku bude určitě 1. ! Co na nový song říkáte ? Abych byla upřímná,tak na první poslech mě tolik nezaujal,neurazil,nenadchnul.. ale není špatný,jen jsem čekala trošku více. Je to takový rytmický,taneční song a něco jiného,než jsme u Katy zvyklí. Připomínám,že již tuto neděli s ním Katy vystoupí na GRAMMY !


Nový singl již v pátek + potvrzené vystoupení na GRAMMY

7. února 2017 v 22:49 | Adell |  News

Přináším Vám nejžhavější novinku,kterou jste s největší pravděpodobností už postřehli,nicméně zde prostě nesmí chybět ! Katy se vrací s novým singlem ! Výjde již tento pátek,10 ledna ve spolupráci se Skipem Marley a jeho název je "Chained To The Rhytm." Opět jej produkoval Max Martin,který má na starost už spoustu jejích songů,ze kterých se staly megahity (I Kissed a girl,Roar,Wide Awake atd.) takže se rozhodně máme na co těšit ! Podle blízkých zdrojů se na textu podílela i Sia a to není vše ! Katy s ním vystoupí již 12. února na předávání prestižních cen GRAMMY. Jsem z této zprávy naprosto nadšená a nemůžu se dočkat ! Už delší dobu bylo jasné,že se nová éra blíží a konečně jsme se dočkali ! Musím říct,že promo fotka je vážně skvělá a Katy je na ní nádherná. Budeme si muset zvykat opět na blond. ♥

Pozn: Jak to bude s tímto blogem dále ? Neberte to za oficiální návrat,ale musím říct,že tato zpráva mě nakopla se vrátit. Avšak po týdnu můžu klidně opět skončit,takže nechci dělat žádné ukvapené závěry. Nicméně na dlovatosource samozřejmě zůstávám,stejně i ultimate-mileyrcyrus - kde momentálně nepřídávám,protože nejsou novinky.