Srpen 2017

Witness: The Tour

22. srpna 2017 v 20:14 | Adell |  News

Katy vyráží již v září na celosvětové tour na podporu jejího 5. studiového alba "Witness." Tour bude zahrnovat Severní Ameriku,Spojené státy,Kanadu,Oceánii a stejně tak i Evropu. První koncert Katy odehraje 19. září 2017 v Montrealu a poslední 16. srpna 2018 v Sydney. Předskokany pro americkou část turné jsou: Noah Cyrus, Purity Ring a Carly Rae Jepsen! S tímto turné Katy bohužel do Prahy nezavítá (pokud se nestane zázrak a neoznámí ještě nějaké datumy,ale to už je velmi málo pravděpodobné),no alespoň odehraje koncert v sousedním Rakousku,konkrétně ve Vídni. Všechny data zde :)

WITNESS ALBUM // INFORMACE

21. srpna 2017 v 22:17 | Adell |  News

V první řadě bych Vám chtěla oznámit,že se na blog oficiálně nevracím,protože moc dobře víte,jak tyto mé OFICIÁLNÍ návraty dopadají. :D Ale musím se přiznat,že mi blogování o Katy nějak chybí. Jak nejspíše víte,momentálně bloguji o Miley Cyrus. Na tom se samozřejmě nic nemění a stále je to můj hlavní blog,kterému se chci věnovat nejvíce. Ale jak už jsem psala,nějak se mi po blogu o Katy zastesklo a tak jsem opět tady. :D Kdo ví,na jak dlouho.. až začne škola,třeba se vše změní a usoudím,že 2 blogy stíhat nebudu. No co se týče novinek,těch se za dobu mé nepřítomnosti opravdu nahromadilo,což je logické,když jsem tu nebyla půl roku. Fotografie se pokusím nahrát co nejdříve do galerie,ale na blog napíšu pouze ty nejdůležitější informace. Myslím,že ani Vás by nebavilo číst půl roku staré "novinky". Snad Vám to tedy nebude moc vadit. :)

První a největší informace,která zde rozhodně nesmí chybět je NOVÉ ALBUM. Katyno v pořadí 4. studiové album nese název Witness bylo vydáno 9. června 2017 pod nahrávací společností Capitol Records a pochází z něj již 3 singly. Ten nejnovější nese název Swish Swish a oficiální videoklip výjde konečně po dlouhém čekání už tento týden! Mezi mé nejoblíbenější písně z alba patří určitě Miss You More,Into Me You See,Pendulum,Safe As Draft,Swish Swish a Roulette. Jistě stojí za zmínku,že album se umístil na 1. místě v Billboard Hot 200. Jaký je Váš názor na album a které písně jsou pro Vás ty nejvíce TOP ? :)

POSLECHNI SI ALBUM ZDE